Vision

"Veríme, že vyrábame produkty vysokej kvality EMI najekonomickejším a ekologicky najpriaznivejším spôsobom a to sa nemení. Vždy sa snažíme o inováciu.

Veríme v dobré riešenia, ktoré by mali byť jednoduché a nie zbytočne zložité. Veríme, že musíme vlastniť a riadiť základné technológie za výrobkami, ktoré vyrábame, a zúčastňovať sa iba na trhoch, kde môžeme významne prispieť. Projekt sa nikdy nezmení, pretože doteraz sme vždy našli riešenie pre našich klientov.

Naozaj sa zameriavame na každý projekt, na ktorom pracujeme, pretože každý z nich považujeme za skutočne dôležitý a zmysluplný. Veríme v intenzívnu spoluprácu a krížové opelenie medzi našimi rôznymi skupinami inžinierov, čo nám umožňuje inovovať spôsobom, ktorým sa iní nedajú vyrovnať. Úprimne povedané, neuspokojujeme sa s ničím menším ako vynikajúcimi výsledkami v každej skupine spoločnosti, máme čestnosť pripustiť, keď sa mýlim a odvahu zmeniť. A myslím, že bez ohľadu na to, kto zaujíma, ktoré pozície týchto hodnôt sú v tejto spoločnosti zakotvené, budeme aj naďalej veľmi dobre. "

AM van Tienhoven, generálny riaditeľ spoločnosti Holland Shielding Systems BV

Chcel by si...

New FREE engineering manual

Reservation in 5 sec.

Make a reservation for our new 300+ pages engineering manual coming next month

New EMC engineering manual