Tienenie tesnenia

Keď sa prevádzkové frekvencie zvyšujú a zariadenia sa stávajú zložitejšími, môžu byť náchylnejšie na elektromagnetické rušenie (EMI). Pretože dnes inžinieri čelia rastúcim výzvam. EMI štíty sú bežne realizované v dizajne na izoláciu jednej zložky alebo časti zariadenia od druhého. Na zaistenie spoľahlivého a robustného elektrického uzáveru sa medzi krytom štítu a párovým povrchom zariadenia často zapína ochranný tesnenie EMI. V spoločnosti Holland Shielding Systems BV sa ubezpečujeme, že tesnenia EMI a EMI / IP, kde je väčšina požiadaviek, sú vždy dostupné zo skladu. Naše riešenia tesnenia EMI a EMI / IP a tesnenia uzemnenia spĺňajú širokú škálu aplikačných potrieb a riešia výzvy, ktorým čelia dizajnéri. Kvôli našim rozsiahlym strojom sme schopní vyrobiť akýkoľvek tvar a typ tesnenia.

Spoločnosť Holland Shielding Systems BV je schopná vyrobiť akékoľvek vlastné tienenie tesnenia EMI. Naše tesnenia EMI sa dodávajú so špecifickými štítovými štandardmi, ale ak máte projekt, ktorý vyžaduje špecifické potreby, kontaktujte našich odborníkov EMI a RF štítov dnes!

Tesnenia EMI

Tesniace tesnenia EMI sa dodávajú v mnohých formách, veľkostiach a materiáloch. Pre každú aplikáciu je vhodný ďalší typ ochranného tesnenia EMI. Okrem toho je tiež dôležité, aké vysoké je zníženie / útlm.

Tesnenia EMI / IP

V tejto skupine produktov nájdete ochranné tesnenia EMI, ktoré majú dobré tesniace vlastnosti. Tieto skrutky sa skrátene označujú ako tesnenia EMI / IP.

Prstové prsty

Tesniace prsty a kovové uzemňovacie výrobky na tienenie a uzemnenie