PCB-plechovky, tesnenia, kryty a spony

Dnes je EMI tienenie dosky plošných spojov pomerne zložité. Zaoberáte sa priestorom, hmotnosťou a pevnosťou. Musí sa dosiahnuť efektívne tienenie EMI, ale musia byť splnené aj s uvedenými špecifikáciami.

Naši odborníci na ochranu proti PCB pracujú s vami od návrhu, rýchleho prototypu až po výrobu. Samostatné balenie patrí k možnostiam.

Tienenie plechoviek a štíty oddielov série 1500 - 1800

EMI štíty na úrovni obvodovej dosky. V tejto skupine produktov nájdete štíty plošných spojov na tienenie časti dosky plošných spojov. Ide o štíty na zdroji hluku alebo ochranu citlivého čipu pred elektromagnetickým rušením.

Ochranné svorky a kolíky pre stínítkové plechovky série 1500

Kvôli našim inovatívnym ochranným krytom a kolíkom na plošné spoje je teraz možné umiestniť štít na elektromagnetickú interferenciu (EMI) a rádiové frekvenčné interferencie (RFI) na PCB bez post-spájkovania! Ochranné svorky Holder Shielding Systems BV (SMD) sú cenovo výhodnou alternatívou ručného spájkovania. Miniatúrny dizajn umožňuje balenie pásky a navijakov kompatibilné so štandardným vysokorýchlostným umiestňovacím zariadením. Kryty RFI Shield môžu byť umiestnené kdekoľvek na doske plošných spojov, čím sa eliminuje potreba dodatočných otvorov a šetria sa cenné nehnuteľnosti PCB. Vybavené štyrmi nezávislými pružinovými kontaktmi, spoľahlivé štítové spony RFI umožňujú odstránenie a výmenu tienenia pre prepracovanie a / alebo obvod.

Tesniace tesnenia série PCB série 1550 - 1570

Veľmi malá vodivá fólia, vodivá gumová a vodivá silikónová doska s plošnými spojmi.

Elastické a elektrické kontakty od spoločnosti SMT. Tieto série ponúkajú elektrický elastomérny konektor kompatibilný s povrchovou montážou (SMT) s dobrou elastickou obnovou a elektrickou vlastnosťou, takže ponúka nielen vankúš, ale aj elektrické pripojenie a uzemnenie medzi elektrickými predmetmi a doskou plošných spojov.

1900 - 1950 tieniace skrinky / kryty série PCB

Jednoduché a dvojvrstvové tieniace kryty EMI a kryty v štandardných rozmeroch alebo podľa zákazníckej výkresovej dokumentácie.

Vyrábame tieniace kryty typu Mu-copper EMI (séria 1900) vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Tieto tienenia musia byť umiestnené do existujúceho plastového puzdra, pretože nie sú dostatočne pevné, aby slúžili ako elektronické puzdro. Toto je najúspornejšie riešenie, keď vaše existujúce elektronické puzdro neposkytuje dostatočné elektromagnetické tienenie.

Vyrábame aj veľmi pekne vyzerajúce dvojplášťové elektronické puzdrá, ktoré môžu byť vybavené všetkými možnými otvormi potrebnými pre váš kryt elektroniky. Premýšľajte o výrezoch pre tlačidlá, porty, displeje a ďalšie. Tienené kryty s dvojitou vrstvou je možné dodať aj s firemným logom. Výrobok môže byť vyrobený úplne podľa vášho výkresu.

Vyberte si z jedného z produktov uvedených nižšie pre viac informácií.