Vision

"Veríme, že vyrábame produkty vysokej kvality EMI najekonomickejším a ekologicky najpriaznivejším spôsobom a to sa nemení. Vždy sa snažíme o inováciu.

Veríme v dobré riešenia, ktoré by mali byť jednoduché a nie zbytočne zložité. Veríme, že musíme vlastniť a riadiť základné technológie za výrobkami, ktoré vyrábame, a zúčastňovať sa iba na trhoch, kde môžeme významne prispieť. Projekt sa nikdy nezmení, pretože doteraz sme vždy našli riešenie pre našich klientov.

Naozaj sa zameriavame na každý projekt, na ktorom pracujeme, pretože každý z nich považujeme za skutočne dôležitý a zmysluplný. Veríme v intenzívnu spoluprácu a krížové opelenie medzi našimi rôznymi skupinami inžinierov, čo nám umožňuje inovovať spôsobom, ktorým sa iní nedajú vyrovnať. Úprimne povedané, neuspokojujeme sa s ničím menším ako vynikajúcimi výsledkami v každej skupine spoločnosti, máme čestnosť pripustiť, keď sa mýlim a odvahu zmeniť. A myslím, že bez ohľadu na to, kto zaujíma, ktoré pozície týchto hodnôt sú v tejto spoločnosti zakotvené, budeme aj naďalej veľmi dobre. "

AM van Tienhoven, generálny riaditeľ spoločnosti Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.1/5 based on 12 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews