Ako EMI-štít plastové puzdro

Nižšie podrobne vysvetlíme, ako môže byť plastový kryt EMI-tienený a ktoré produkty môžete použiť.

Elektromagnetické pole prechádza veľmi ľahko cez plastové elektronické kryty. V dôsledku toho tento typ puzdra nie je elektromagneticky kompatibilný; Inými slovami, elektromagnetické polia generované iným zariadením môžu interferovať s elektronikou alebo polia emitované zariadením môžu narušiť inú elektroniku v okolí. Na vyriešenie takýchto problémov sa na plast musí aplikovať tienená vrstva (štít EMI), aby sa zariadenie dalo odolávať EMC.

Existuje niekoľko spôsobov, ako zabezpečiť vysoký výkon stmievania EMI / RFI. Zvláštne riešenie môže byť zvolené v závislosti od požadovaného útlmu. Jednou z možností je maľovanie puzdra vodivým sprejom, ktorý ponúka relatívne nízke zníženie, ale má tú výhodu, že sa dá ľahko aplikovať na zložité tvary. Existujú aj filmy, ktoré vedú k vyšším úrovňam znižovania, ale môže byť ťažké ich použiť v obytných priestoroch so zložitými tvarmi.


Ako zistiť, ktorý systém je pre vašu aplikáciu vhodný

  • Aké sú množstvá a ročný objem?
  • Aká je veľkosť a tvar produktu, ktorý chcete chrániť?
    Ak chcete získať ďalšie informácie, pošlite nám prosím technický nákres alebo obrázok domu, aby sme vám mohli poradiť
  • Aký je váš požadovaný čas doručenia?
  • Je potrebné maskovanie (tj sú tu časti, ktoré musia zostať odkryté / nenatierané)?
  • Aký je požadovaný útlm?

Pri žiadosti o radu poskytnite odpovede na čo najviac týchto otázok.


K ochrannému krytu EMC je možné použiť nasledujúce riešenia:

Elektricky vodivé pokovovanie niklom (partnr 3801). Elektricky vodivý povlak niklu je k dispozícii v aerosóloch s objemom 365 ml, plechoviek s objemom 5 litrov a plechov s objemom 20 litrov
Elektricky vodivá vrstva niklu (časť č. 3801), dostupná v aerosóloch 365 ml, plechoviek s objemom 5 litrov a plechoviek s objemom 20 litrov
Viac informácií o sérii 3801 Elektricky vodivé pokovovanie niklom
Elektrická vodivá metalizácia (partnr 3838). Elektrická vodivá metalizácia je k dispozícii na požiadanie. Pre cenovú ponuku je najlepšie poslať obrázok vášho plastového krytu s potrebným množstvom
Elektricky vodivá metalizácia (časť 3838), ktorá je k dispozícii na požiadanie. Pre cenovú ponuku nám pošlite obrázok plastového krytu s potrebným množstvom
Kryty EMI (partnr 1900). Mu-meď kryty a kryty pre EMI tienenie PCB v plastovom kryte
Komponenty EMI (časť 1900). Mu-meď kryty a kryty pre EMI tienenie PCB v plastovom kryte
Vysoko presné vodivé formovanie EMI fólie
Vysoko presné vodivé tvarovanie EMI fólie

Poradenstvo

Ak by ste chceli dostať radu ( bezplatne ), pošlite svoj výkres e-mailom na adresu info@hollandshielding.com alebo faxom na + 31- (0) 78 -614 9585. Budeme odpovedať do niekoľkých hodín.

Tip: Nikdy nepoužívajte silikónové antireflexné látky, pretože ich nemožno znova odstrániť. Uvoľňovacie prostriedky na báze tuku alebo oleja sú v poriadku, pretože môžu byť odstránené v našom procese čistenia / odmasťovania. Formulár by ste o tom mali o tom vopred informovať.

Všeobecne:

Ak sa vezmú do úvahy veľké množstvá (viac ako 5000), metalizácia je zvyčajne lepším riešením. Pretože sa to robí vo vákuu, je potrebný vhodný prípravok na držanie komponentu a čiastočne jeho maskovanie (napríklad na zabránenie skratu). Uvedené prípravky sú vyrábané v strojárstve; Musia byť navrhnuté a postavené s veľkou presnosťou a proces trvá niekoľko týždňov. Pri rozmeroch nad 500 mm sa proces metalizácie všeobecne stáva drahším; Zvyčajne veľké predmety sa postriekajú vodivou farbou.

Keď potrebujete výrobok rýchlo a séria je malá (až niekoľko stoviek), odporúčame použiť vodivú vrstvu farby (vodivú vrstvu), ktorú môžeme použiť pre vás, alebo ju môžete aplikovať sami, ak máte potrebné vybavenie . Ak je geometria výrobku jednoduchá, je možné zariadenie chrániť filmom alebo textilným výrobkom. To je tiež dobrý spôsob, ako EMI utesniť iba citlivé časti vášho produktu. Náradie je pomerne lacné, pretože tento typ tienenia môže byť vyrobený pomocou vodiaceho nástroja alebo laserového rezacieho stroja.

Ak sú diely malé (do 100 mm) a vysoké mechanické vlastnosti nie sú potrebné, môže sa použiť vodivý plast. Najlepšie je v tomto prípade konzultovať so svojím frézovateľom a s nami, aby ste našli čo najlepšie riešenie.

Pri galvanickom alebo chemickom spracovaní (pre malé časti a veľké množstvá) vo všeobecnosti nie je možná selektívna vrstva. Ošetrujú sa vnútorné i vonkajšie.

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.2/5 based on 7 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews