Kovové skrine (19 ") Stojany a kryty

EMI tienenie kovových regálov a krytov

Kovové skrine (19 ") a stojanové kryty

Ako jeden z najznámejších odborníkov na svete v oblasti stíhania EMI a najširšieho sortimentu ochranných výrobkov na svete sme schopní ponúknuť našim zákazníkom veľmi kvalitné tienené kryty zo skladu ako aj špeciálne prispôsobené našim zákazníkom.


Aplikácie

 • Serverové miestnosti
 • Digitálna forenzná
 • Bezdrôtové testovanie
 • Výskum a vývoj
 • Testovanie EMC

Ako je navrhnuté

Dodávame relatívne jednoduché tienené boxy pre malé štúdie do veľkých krytov EMI a FCC s vysokou životnosťou.

Naše stíhacie stojany EMI sú vyrobené z nášho patentovaného plechového materiálu série Mu-ferro 6800, ktorý je galvanicky dokonale kompatibilný s našim tesniacim tesnením EMI
Materiálov. Táto kombinácia vedie k veľmi vysokému tieneniu, a to aj v dlhodobom horizonte.

Naše kryté kryty umožňujú splniť širokú škálu požiadaviek na potlačenie EMI / RFI vrátane:

 • Mil Spec 285
 • TEMPEST
 • FCC Časť 15
 • Európsky VDE

Naše produktové rady EMI a FCC sa dodávajú v vertikálnych stojanoch a šikmých predných konzolách (15 a 30 stupňov). Je navrhnutý s dvojitou lištou, dvojitá rovinná konštrukcia rohu, ktorá z neho robí najsilnejšiu skriňu v priemysle, ktorá dokáže prenášať až 1400 kg vybavenia.


EMI a FCC Heavy Duty Enclosures

V závislosti od požadovaných úrovní útlmu a frekvenčného rozsahu môžu byť tesniacim materiálom pre naše stojany pružinové prsty z berýliového mede; Štandardný štít a / alebo veľmi mäkký štít.

Tieto tesnenia sú osvedčené počas určitého časového obdobia, nie sú ovplyvnené vzduchom, ozónom, ultrafialovým žiarením a jadrovým žiarením alebo rozpúšťadlami a nemôžu sa vločiť alebo zlomiť na malé vodivé kusy, ktoré môžu skrátiť elektroniku.

Máme 6 rôznych úrovní útlmu. Najviac spĺňa požiadavky TEMPEST a EMP. Navyše sú v spodnej zadnej časti rámiek dva nerezové čapy, ktoré pomáhajú pri uzemňovaní. Naša najpokrokovejší produkt spĺňa a prekračuje štandard NSA 94-106.

Policové stojany FCC sú vyrobené z ocele 14 rozmerov. Strieborné tesnenie je pripevnené k rámu pomocou vodivého lepidla citlivého na tlak. Pružné telo tesnenia ponúka nízku zatváraciu silu. Všetky povrchy dverí, panelov a rámov, ktoré prichádzajú do kontaktu s tesneniami EMI, majú kovový povrch odolný proti korózii. Policové stojany FCC poskytujú všestrannosť, spoľahlivosť a nákladovú efektívnosť, pričom stále spĺňajú požiadavky FCC, značky CE alebo iných obchodných požiadaviek.

Skrine EMI a FCC sú vybavené montážnymi uhlami panelov vyrobenými z 3/16 "ocele, o 50% hrubších ako priemer používaný v priemysle. Horizontálne podporné kanály sú odnímateľné z dôvodu extrémnej pevnosti rámu. Pozitívny zámkový dverný zámok, nie magnetický alebo strih na suchý zips, je štandardný.


Štandardné veľkosti

Štandardné výšky panelov:
534 mm až 2134 mm, v každom kroku 45 mm

Štandardné hĺbky:
43 mm, 61 mm, 74 mm a 92 mm

Šírka štandardného panelu:
48 mm, 61 mm, 76 mm, sú k dispozícii adaptéry na montáž zariadení s priemerom 23 "(58 mm)


Útlmové stupne

Tienené skrine FCC / VDE
(Standaard skrine, úroveň výkonu 1)
Vybavenie skriniek FCC / VDE poskytuje vysoký útlm pri nízkych nákladoch. Tieto skrinky vám pomôžu zabezpečiť, aby vaše zariadenie spĺňalo požiadavky FCC / VDE alebo iné požiadavky EMI pre rôzne obchodné a priemyselné aplikácie. Modulárna konštrukcia zaručuje kompatibilitu s našimi skrinami Heavy Duty a RFI. Samozrejme, všetky výhody našich vysokorýchlostných skríň, ako je napríklad kapacita zaťaženia 3000 libier, robia z tohto veľmi nákladovo efektívne tienené skrinky. Uč sa viac...

EMI tienené skrinky
(Vysoko výkonné skrine, úroveň výkonu 2)
Naše vysoko výkonné skrine poskytujú dôležitú ochranu pre prienik signálu EMI / RFI alebo únik citlivého zariadenia pre RF do mikrovlnného pásma. S účinnosťou tienenia viac ako 75 dB pri 40 GHz, kryt poskytuje základnú obranu proti EMP zbraniam a geomagnetickým búrok, ktoré môžu "vytiahnuť" komunikačné centrá, elektrárne, systémy sledovania a ďalšie.

Najvyššia ochrana EMI / RFI!
(Vysoko výkonné skrinky, úroveň výkonu 3)
V oblasti inteligencie a počítačovej bezpečnosti sú požiadavky TEMPESTu, konkrétne NSA 94-106, najmenšie. Naše laterie Vysoko výkonné tienené skrinky sú elektronické puzdrá, vyvinuté inžiniermi spoločnosti Equipto Electronics, nielenže spĺňajú, ale ďaleko prevyšujú štandard NSA 94-106.

Skrine sú prispôsobené vašim požiadavkám. Máte možnosti ako predné a / alebo zadné dvere, panely alebo ich kombináciu; Nastaviteľné vertikálne montážne lišty s dierovanými, závitovými alebo štvorcovými otvormi a širokou škálou ďalších doplnkov.


možnosti

Naše stíněné regály sú navrhnuté tak, aby boli modulárne a flexibilné, je k dispozícii široká škála príslušenstva.

 • Široká škála panelov a dverí
 • Pevné, posuvné a modemové police
 • I / O panely
 • Zásuvky na skladovanie a zariadenia
 • Kĺbové základne, kolieskové vozíky a nákladné vozidlá
 • Ventilátory a ventilátory na chladenie
 • Vedenie podvozku a podpery
 • Priestory I / O pre panely
 • Medené lišty autobusov
 • Zapojte formy
 • S tlmičmi rázov a vibrácií (testované na zariadení Mil-Std 810D, sekcie 514.3-7.8 a 9, ktoré simulujú 20 rokov hrubého servisu v mobilnej aplikácii.) Táto skrinka bola tiež testovaná na prístroj Mil-Std 901, ktorý simuluje 10g kladivo .)
Plne veľkokapacitný stojan so zatvoreným čelným pohľadom
Plne veľkokapacitný stojan so zatvoreným čelným pohľadom
Štítový stojan v plnej veľkosti s otvoreným čelným pohľadom
Štítový stojan v plnej veľkosti s otvoreným čelným pohľadom
Všetky stíněné regály sú vybavené tienenými plástvovými ventilačnými panelmi
Všetky stíněné regály sú vybavené tienenými plástvovými ventilačnými panelmi
Pre extra ventilačné napájanie môžu byť na zadnej strane stojanu pripevnené ďalšie ventilátory s tienenými plástovými ventilačnými panelmi
Pre extra ventilačné napájanie môžu byť na zadnej strane stojanu pripevnené ďalšie ventilátory s tienenými plástovými ventilačnými panelmi
Každý regál sa dá vykonať so vstupmi a filtrami, ktoré potrebujete. Zamyslite sa nad dátovými pripojeniami, ako sú USB a Ethernet, ale tiež filtrovali zdroje napájania pre zariadenie vo vnútri regálov.
Každý regál sa dá vykonať so vstupmi a filtrami, ktoré potrebujete. Zamyslite sa nad dátovými pripojeniami, ako sú USB a Ethernet, ale tiež filtrovali zdroje napájania pre zariadenie vo vnútri regálov.
Rám dverného rámu je vybavený pružnými elektricky vodivými tesneniami, ktoré zabezpečujú dobrý kontakt medzi dverami a rámom pri zatvorení.
Rám dverného rámu je vybavený pružnými elektricky vodivými tesneniami, ktoré zabezpečujú dobrý kontakt medzi dverami a rámom pri zatvorení.
Sklo vo dverách je vybavené veľmi jemnou elektricky vodivou sieťovinou, ktorú môžete ľahko vidieť, ale ktorá zaručuje veľmi dobrý štít.
Sklo vo dverách je vybavené veľmi jemnou elektricky vodivou sieťovinou, ktorú môžete ľahko vidieť, ale ktorá zaručuje veľmi dobrý štít.

Tienenie

V deze kontajnera textový popis webovej stránky een grafiek ingeladen.
Deze kontajner niet bewerken svp
Grafiek: Stíněné regály (72)
Grafiek legenda

Upozornenie : Tieto hodnoty sa merajú v laboratórnych podmienkach. Výsledky sa môžu líšiť v iných situáciách. Prečítajte si prosím našu záruku .

EMI stíhacie stojany pre serverové miestnosti Holland Shielding Systems BV EMI stíhacie stojany pre serverové miestnosti Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V. Faraday klietky a testované skrinky > Faraday klietky a komponenty
Rated 4.7/5 based on 8 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
Faraday klietky a testované skrinky > Faraday klietky a komponenty 1 EMI stíhacie stojany pre serverové miestnosti Holland Shielding Systems BV
Product description: EMI stíhacie stojany pre serverové miestnosti

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews

Ak chcete získať cenovú ponukuStínované stojany Do 24 hodín vyplňte nižšie uvedený formulár.

To make an offer for a shielded rack, we ask you to specify the desired performance and dimensions in the following blocks. Potential additional services such as filtering can be discussed later.

Series
Width (mm)
Specify the width of the shielded rack in mm
Length (mm)
Specify the length of the shielded rack in mm
Height (mm)
Specify the height of the shielded rack in mm
Performance level
Vyberte možnosť:
1 : FCC/VDE Shielded Cabinets
2 : EMI shielded Cabinets
3 : The highest EMI/RFI protection available
* Poznámka: Červené bloky sú povinné
Prijateľné prípony súborov (preferované súbory PDF)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip